WITA-Wilhelm Taake GmbH & WITA sp. z o. o.

WITA® od ponad 60 lat projektuje i produkuje najwyższej jakości pompy cyrkulacyjne wody pitnej, jak i energooszczędne pompy obiegowe instalacji c.o.. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń z zakresu techniki pompowania. Strategiczne położenie w Europie, dzięki dwóm lokalizacjom firmy w Niemczech i w Polsce, pozwala dotrzeć do szerokiej grupy klientów.


NIEMIECKA TECHNOLOGIA, PONAD 60 LAT NA RYNKU HVAC
Przez bezkompromisowe standardy dotyczące wysokiej jakości, w połączeniu z licznymi zastosowaniami naszych pomp, jesteśmy w stanie obsłużyć naszych klientów, aby zaoferować im optymalne rozwiązania dla prawie każdej aplikacji. Nasze pompy o wysokiej wydajności są stosowane w technice grzewczej, wodzie pitnej i technologii słonecznej. Każdego dnia dział badań i rozwoju pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, aby móc w przyszłości jeszcze bardziej ułatwiać życie klientom i gospodarstwom domowym.

Zrównoważony rozwój i troska o środowisko naturalne

Globalnym trendem dzisiejszych czasów, w niemal w każdej branży, jest zrównoważony rozwój i rozwiązania produktowe, które mogą zapewnić wzrost gospodarczy wraz z poszanowaniem i ochroną środowiska naturalnego.

Produkty i wizja firmy WITA odpowiadają celom i odpowiedzialności w zakresie ochrony klimatu.
Prezentujemy nasze nowe rozwiązania, wspierające efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Na uwagę zasługuje marka ADELINO by WITA, a także pompy nowej generacji WITA go.future, które pozwalają zaoszczędzić do 80% zużycia energii.

Specjaliści w obszaru R&D, dziale Badań i Rozwoju firmy WITA nieustannie pracują nad produktami, które mają pomóc w racjonalnej gospodarce zasobami zarówno w przemyśle, jak i indywidualnych gospodarstw domowych.

Firma WITA wspiera także z wielkim zaangażowaniem akcje społeczne organizowane z inicjatyw ochrony środowiska. Z radością zaangażowaliśmy się w akcje sadzenia lasów w Polsce. Z okazji 62 lat istnienia na rynku ufundowaliśmy symbolicznie na początek wiosny 62 drzewka. Ale to zdecydowanie tylko początek!
Śledź wkład WITA na rzecz zrównoważonego rozwoju!

ww