„Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces,   oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję”. – Peter F. Drucker

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Ze względu na ochronę danych osobowych prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie na adres e-mail:

kadry@wita.pl

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Sprzedaż na rynku polskim;
  • Sprzedaż projektów i rozwiązań;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dealerami, instytutem projektowym, firmami konsultingowymi i inżynieryjnymi oraz urzędami
  • Pielęgnowanie i rozwój długotrwałej relacji z głównym partnerem biznesowym;
  • Rozwijanie sieci sprzedaży we współpracy z dealerami i partnerami biznesowymi;
  • Zapewnienie wsparcia sprzedaży dla dystrybutorów/partnerów handlowych z branży przemysłowej, a także wsparcia dla projektów przemysłowych i użytkowników końcowych z branży przemysłowej;
  • Poszukiwanie nowych możliwości i perspektyw generowania nowych leadów sprzedażowych/rozwijanie nowych pionów sprzedaży;
  • Koordynacja lub uczestnictwo w seminariach, wystawach i innych wydarzeniach promujących sprzedaż organizowanych przez i dla klientów;
  • Prowadzenie bazy danych CRM dokumentującej daty wizyt, uzgodnione ustalenia, dane dotyczące klientów, istotne liczby, oferty, wysokość obrotów itp.;
  • Inne zadania zlecone przez menadżera.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Jasne i przejrzyste metody wynagradzania;
  • Możliwości awansu;
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie (będącej częścią międzynarodowego holdingu);
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o standardzie europejskim;
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku inżynierskim, ukończone z tytułem licencjata lub wyższym;
  •  3~5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie sprzętu wodnego lub
    doradztwa albo sprzedaży w sektorze przemysłowym, doświadczenie w pracy z pompami będzie dodatkowym atutem;
  •  Znajomość aplikacji do inżynierii produkcji i modelu biznesowego/
    znajomość branży technicznej;
  • Doświadczenie w sprzedaży projektów, potwierdzone licznymi sukcesami;
  • Łatwość przyswajania nowej wiedzy;
  •  Biegła znajomość języka anielskiego, znajomość języka niemieckiego lub chińskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Myślenie strategiczne z odpowiednim wyważeniem złożoności celów
    biznesowych w perspektywie krótko- oraz średnio/długoterminowej;
  • Umiejętność pracy w zespole w połączeniu ze zdolnością do samodzielnej
    i zdalnej pracy w globalnym środowisku
  •  Zdolność budowania trwałych relacji z klientami i zdolności negocjacyjne.